Yeni DLUX İPEK KİRPİK YAPIŞTIRICI - EXTREME PRO S Expand
DLUX İPEK KİRPİK YAPIŞTIRICI - EXTREME PRO S

DLUX İPEK KİRPİK YAPIŞTIRICI - EXTREME PRO S

Dlux Professional Dlux Professional

DL1909

Yeni

1/2 Saniyede kurur.

7-8 Hafta dayanıklı.

5ml

Anti-alerjik

Şişme ve Kızarıklık oranı %1 'dir.

Test Raporlarına açıklama bölümündeki İNDİR butonundan ulaşabilir ya da direkt tıklayabilirsiniz.

Daha Fazla Detaylar

143,98 TL

ipek kirpik yapıştırıcı, ipek kirpik yapıştırıcısı, dlux yapıştırıcı, dlux ipek kirpik, dlux ipek kirpik yapıştırıcı

Yeni bir yapıştırıcı ile başlarken bir öğrenme eğrisi vardır. Tüm yapıştırıcılar aynı şekilde davranmaz ve aynı şekilde işlem görmemelidir. En deneyimli uzmanın bile karşılaştıkları yeni yapıştırıcı ile nasıl çalışılacağını öğrenmek zorunda kalacaktır. Tutma sorunları, genellikle ürünü doğru kullanmayan veya yeterince kullanmayan uzmanların sonucudur. Daha ince kıvamlı yapıştırıcılar ile daha fazla yapıştırıcı kullanılması tavsiye edilir. Klasik kirpiklerin altında küçük bir boncuk görülmelidir. Nem gereksinimlerinin karşılandığından emin olmak için lütfen uygulama odanızda daima bir Higrometre kullanın. Sıcaklık ve nem hem tutma sorunlarına neden olur.

Açıldıktan sonra kesinlikle iade ve değişim yoktur.

Herhangi bir tahrişten kaçınmak için: 
Müşteriler gözlerini tüm uygulama boyunca kapalı tutmalıdır. Kuru istemciler, uygulamadan birkaç dakika sonra veya kirpikler tamamen kuruyana kadar müşterilerinizin gözlerini açmasına izin vermeden önce bir fan ile kirpiklere vantilatör uygular. 
Bu ürünü çok dikkatli kullanın. Yapıştırıcının müşterinin cildi ve gözleri ile hiçbir zaman teması olmamalıdır. Sadece profesyonellere satış yapıyoruz! 
Her kullanımdan sonra kapağı sıkıca kapatın.

***ÖNEMLİ YASAL UYARI!***

 Yapıştırıcı ve tutkal sökücülerimizin tümü SADECE eğitimli profesyoneller tarafından kullanılmalıdır. Yapıştırıcıyı kendinize KULLANMAYIN çünkü çok tehlikelidir. Yapıştırıcılar cilde asla dokunmamalı veya cilde çok yakın olmamalıdır. Yapıştırıcıların yanlış kullanımından sorumlu değiliz. Ürünlerden bizden satın aldığınızda yalnızca siz sorumlusunuz. Olası dumanlara sahip kirpik uzatma yapıştırıcıları satın alırsanız, ortaya çıkarsa tahriş ve iltihaptan nasıl kaçınacağınızı bilmeniz gerekir.

icr_logo.png

DLUX EXTREME PRO S TEST REPORT

Dlux Extreme PRO S İpek Kirpik Yapıştırıcısı Test Raporları

İndir (201.67k)

Bir değerlendirme yazın