SANADA Medical & Beauty Group olarak sağlık, güzellik ve estetik için 2011 yılından yola çıktık. Müşteri memnuniyeti önceliğimiz olduğu için alanın da en iyi markaları ülkemize getiriyor ve daima skalamızı yeniliyoruz.  Uzman ekibimizi ile Türkiye ve dünyadaki önemli eğitim, seminer ve fuarlara katılarak yenilikleri yakından takip ediyoruz.

 2016 yılından itibaren sektördeki tecrübe ve başarımıza dayanarak şirketimizin bünyesine SANADA Güzellik Akademisi’ni de ekleyerek güzelliğe değer katmayı amaçlıyoruz.  Ekibimiz siz değerli müşterilerini düşünerek kampanya ve fırsatlar sunuyor, uygun fiyatla kaliteyi buluşturuyor. Sektöre ait bütün üniteleri bir arada bulunduran merkezimiz, uzman kadrosuyla hizmetlerini başarıyla sürdürüyor. SANADA Güzellik Akademisin de uzman eğitmenlerimiz profesyonel makyaj,  protez tırnak, ipek kirpik ve kirpik liftingi eğitimleriyle güzellik dünyasına başarılı uzmanlar kazandırıyor.

 SANADA Medical & Beauty Group’un başarısı daima müşterilerimize kaliteli hizmet ve yüksek performanslı ürünler sunmanın arkasında saklı. Bugün biz JİLONG mikropigmentasyon kalıcı makyaj pigmentleri ve WIMPERCIL %100 saf ipekten üretilen ipek kirpik markalarımızla sektör de önemli yere sahibiz. Bunun yanı sıra dünyanın en iyi protez tırnak ve el-ayak bakım markalarından olan Kinetics Professional Nail Systems’in ülkemizdeki resmi temsilciliğini sürdürüyoruz.

 2017 yılının gelişi  SANADA Medical & Beauty Group için güzel oldu ve ailemize 1942 yılından bugüne kirpik bakımında başarı gösteren Avustralya markası COMBİNAL katıldı. COMBİNAL kirpik liftingi, kirpik ve kaş boyaları, kirpik bakım yağları ile kısa zamanda Türkiye de uzmanların büyük ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Yeni yılın bir diğer haberi de Dr.Temt profesyonel cilt bakımı markası ile resmi iş birliğimiz oldu.

 SANADA’nın güzellik dünyasını değerli kılan; uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesiyle uzman ekibin bir araya gelmesidir.

 Sizi de, SANADA ailesinde görmek dileğiyle…